U skladu s odlukom Nacionalnog stožera civilne zaštite knjižare Znanje zatvaraju vrata na 30 dana. Knjige naručene putem webshopa redovno dostavljamo. Sve narudžbe iznad 150 kn ostvaruju BESPLATNU DOSTAVU. Plaćanje pouzećem do daljnjeg će biti onemogućeno (moguće plaćanje kreditnim ili debitnim karticama, internet bankarstvom i općom uplatnicom).

Kontakt

Webshop i knjižare


Telefon
Webshop +385 1 5577 953 webshop@znanje.hr
Bookshop Zagreb+385 1 5577 953bookshop@znanje.hr

+385 1 5812 852multimedija.bookshop@znanje.hr
Pula+385 52 354 650pula@znanje.hr
Rijeka+385 51 582 091rijeka@znanje.hr
Slavonski Brod+385 35 295 258slavonski.brod@znanje.hr
Split+385 21 271 714split@znanje.hr
Varaždin Lumini Centar+385 42 555 002lumini@znanje.hr
Zadar+385 23 254 518zadar@znanje.hr

Uprava

Uprava Telefon Fax
Direktor društva Zvonimir Čimić zvonimir.cimic@znanje.hr
Voditeljica općih poslova i ljudskih resursa Ivančica Blažanin 01/3689-534 01/3689-531 ivancica.blazanin@znanje.hr

Računovodstvo i financije

Računovodstvo i financije Telefon Fax
Voditeljica Danijela Jug 01/3689-522 01/3638-477 danijela.jug@znanje.hr
Kompenzacije Franica Keser 01/3689-519 01/3638-477 franica.keser@znanje.hr
Referenti fakturiranja Dubravka Ivić 01/3689-552 01/3638-477 dubravka.ivic@znanje.hr
Smiljana Bašić 01/3689-551 01/3638-477 smiljana.basic@znanje.hr
Referenti Jadranka Mrđen 01/3689-528 01/3638-477 jadranka.mrden@znanje.hr

Doroteja Ciler01/3689-51801/3638-477doroteja.ciler@znanje.
Martina Arapović 01/3689-518 01/3638-477 martina.blazanin@znanje.hr

Nakladništvo

Nakladništvo Telefon Fax
Glavna urednica Silvia Sinković 01/3689-521 01/3638-477 silvia.sinkovic@znanje.hr
Koordinator
01/3689-511 01/3638-477 nakladni@znanje.hr
Urednici Danijela Žitković Rumbak 01/3689-516 01/3638-477 danijela.rumbak@znanje.hr
Nataša Pejić 01/3689-508 01/3638-477 natasa.pejic@znanje.hr
Voditeljica tehničke redakcije Janka Carev 01/3689-555 01/3638-477 janka.carev@znanje.hr
Tehnički urednici Nikica Ostarčević 01/3689-517 01/3638-477 nikica.ostarcevic@znanje.hr
Davor Dombaj 01/3689-501 01/3638-477 davor.dombaj@znanje.hr
Vedran Sinovčić 01/3689-546 01/3638-477 vedran.sinovcic@znanje.hr

Prodaja

Prodaja nakladništva Telefon Fax
Voditelj Dejan Đikandić 01/3689-530 / 098/266-462 01/3638-477 dejan.djikandic@znanje.hr
Nenad Horvatić 01/3689-505 / 099/2455-611 01/3638-477 nenad.horvatic@znanje.hr
Uršula Štefić 01/3689-515 / 099/2493-606 01/3638-477 ursula.stefic@znanje.hr
Ivan Cigić 01/3689-558 / 099/2455-594 01/3638-477 ivan.cigic@znanje.hr
Fran Martić 01/3689-515 / 099/3595-345 01/3638-477 fran.martic@znanje.hr
Voditeljica
marketinga
Dijana Oršolić Hrstić01/3689-510
dijana.orsolic@znanje.hr





Maloprodaja

Nabava maloprodaje Telefon Fax
Voditelj Vanja Čučković

01/3689-559 / 099/8070-415

vanja.cuckovic@znanje.hr
Referentica Edita Braje 01/3689-503 edita.braje@znanje.hr
Referentica Valentina Sačer 01/3689-514 valentina.sacer@znanje.hr
Referentica Sonja Kovač 01/3689-527 sonja.kovac@znanje.hr


Tiskara


Telefon Fax
Voditeljica pripreme i tiska Janja Jularić 01/3689-557 01/3689-540 janja.jularic@znanje.hr
Voditeljica dorade Dijana Basta 01/3689-557 01/3689-540 dijana.basta@znanje.hr


Prodaja tiskare


Prodaja tiskare Telefon Fax
Voditelj prodaje Igor Jeremić 01/ 3689 500 / 098/772-808 01/3689 540 igor.jeremic@znanje.hr
Komercijalisti Sandra Babić 01/ 3689 529 / 099/2493-609 01/3689 540 sandra.babic@znanje.hr
Branimir Škreblin 01/ 3689-539 / 099/8070-612 01/3689-540 branimir.skreblin@znanje.hr
Blanka Zdelar 01/ 3689-543 / 099/5284-631 01/3689-540 blanka.zdelar@znanje.hr
Marija Jularić 01/ 3689-538 / 099/2223-340 01/3689-540 marija.jularic@znanje.hr
Martina Penić 01/ 3689-538 / 099/2995-915 01/3689-540 martina.penic@znanje.hr

Vorto palabra d.o.o.

Redakcija i nakladništvo Telefon Fax
Direktorica Ana Silić
ana.silic@vortopalabra.hr